top of page

FreeLife Adana'da Dalış Eğitiminin Doğru Adresi

ADANA FREELİFE DALIŞ MERKEZİ

Tssf/Cmas - Padi - Ssi gibi Dünyadaki sayılı ve saygın eğitim sistemlerinin tüplü dalış eğitimlerini uzman kadromuz ile Adana, Osmaniye, Mersin, Hatay ve tüm Çukurova bölgesinde vermekteyiz. Bu eğitim sistemlerinin hangisini seçeceğiniz konusunda karar veremiyorsanız sistemleri biraz tanıtalım.

 

TSSF/CMAS

CMAS dünyada kurulan ilk dalış konfedarasyonudur. Yaklaşık olarak 150 ülkede tanınan ve bilinen bir dalış sistemidir. Ülkeler bazında genelde Federasyonlar aracılığıyla faaliyetlerini yürütürler. Ülkemizdeki CMAS yetkili organı TSSF(Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu)'dir. Cmas üst çatı görevindedir ve alt birimleri olan federasyonlara eğitimleri kendi bölge koşullarına göre standartlandırmalarına izin verir.

 

PADİ

Padi dünyada bilinirliliği en fazla olan dalış şirketidir. Dalış eğitimi konusunda faaliyet gösteren bir şirket olduğu için eğitim, şatış ve reklam departmanları profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Dolayısıyla bu yönetimsel fark onun popüler olmasını sağlamaktadır. Tüm dünyada uyguladığı eğitim standartları aynıdır.

 

SSİ

Ssi da dünya genelinde tanınan köklü bir dalış şirketidir. Dalış eğitimi konusunda faaliyet gösteren bir şirket olduğu için eğitim, şatış ve reklam departmanları profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Bilinilirlik düzeyi oldukça iyidir. Tüm dünyada uyguladığı eğitim standartları aynıdır. 

 

SONUÇ olarak bilin ki tüm sistemler size dalışı öğretecektir. Ders içerikleri temelde aynı olsa da aktarım ve yöntemler sistemler arasında farklılık gösterebilir. Bu bir sistemin diğerinden daha iyi veya kötü olduğu anlamına gelmez. Bu durumda seçiminizi yaparken sistemlerin eğitim dökümanlarını, eğitim şartlarını, sürelerini ve fiyatlarını karşılaştırarak size uygun olanını seçin.

GİRİŞ SEVİYESİ KURSLARI

CMAS   1 YILDIZ DALICI  (Detaylar)

PADİ     OPEN WATER DİVER

SSİ       OPEN WATER DİVER

İLERİ SEVİYE KURSLARI
LİDER SEVİYESİ KURSLARI

CMAS   2 YILDIZ DALICI

PADİ     ADVANCED OPEN WATER DİVER

SSİ        ADVANCED OPEN WATER DİVER

3 YILDIZ DALICI / DİVE MASTER

0541 529 82 91

bottom of page